Articles Estonia

Read Articles Estonia

July 27th, 2012

7 Tervislik madala kalorsusega Snack Foods For Weight Loss

Food And Beverage, by Articles Estonia.

madala kalorsusega suupistete
loetud artiklid Eesti

7 Tervislik madala kalorsusega Snack Foods For Weight Loss
 

Kehakaalu tähendab, et pead kasutama rohkem või vähem sööma, või nende kahe kombinatsioon. Tahan jääda oma dieeti? Alusta snacking. See aitab kontroll nälg ja Rein on portsjonite suuruse juures sööki. Regulaarne suupisteid saab peatus teil tunne nälga söögikordade vahel ning aitavad säilitada stabiilne vere glükoosi – oluline vältida isu ja dips oma energia taset ja vaimset erksust. Parim suupisted on need, mis sisaldab terve toitainete toitude. Töötlemata kogu toit teeb uskumatu suupisteid kütuse keha kogu päeva ja annab energiat, mida on vaja teha optimaalsel tasemel.

1. Päevalilleseemned on nagu nõbu pähkel ja sisaldavad palju sama häid omadusi. Kui otsustate, et süüa need, tuleb kindlasti valida need, kellel madal või ei soola. Paljudele inimestele meeldib lakkuda soola kest ja see, kui tervislik suupiste muutub mitte-nii-tervislik suupiste.

2.

kõvaks keedetud munad on väga kantav kaalulangus suupiste. Proteiinirikas, eeterlikud rasvad ja vitamiinid, kõvaks keedetud munad täitmise ja lihtne valmistada. Jäta muna sees oma kestad ja koored, kui olete valmis neid süüa, et säilitada oma värskuse.

3. Tuunikala, suurepärane allikas lahja proteiini, vitamiine ja mineraalaineid. Tuna aitab ka alandada vererõhku ja kolesteroolitaset. Uuringud on näidanud, et omega-3 rasvhapped aitavad alandada südamehaigustesse haigestumise riski, leevendab valu artriidi, vähendada astma tüsistusi, on see oluline ka kasvu ja arengu väikelastele.

4. Mustaksvärvimist seller ei tähenda loobumist kogu toiduainete grupp. Külmutatud köögivili sageli maitse parem, sest nad ei muutumas tärklis, nagu oma toodangut-vahekäiku kolleegidega.

Külmutusseadmed köögiviljad tihendid nende looduslikult magus maitse. Pool tassi herned on 55 kalorit ja 3 g kiudainet; sama palju maisi sisaldab 72 kalorit 2 g kiudaineid. Kõrge kiudaine-ja madala kalorsusega tihedusega kombinatsioon tähendab, nad on täitmiseks ja vastab, ja külmunud osa muudab need huvitavamaks. Nad on kõvad, kuid mitte kivi kõva ja nad sulavad suus.

5. 8-unts tassi jogurtit sisaldab tavaliselt 2-3 grammi rasva ja umbes 150 kalorit. See on palju parem suupiste toidu valik kui midagi jäätist. Hiljutine uuring näitas inimestele, et tarbitud 3 portsjonit kerge jogurt iga päev osana vähendatud kalorsusega dieediga kaotanud umbes 20 protsenti rohkem kaalu kui need, kes ainult kärpida kaloreid. See on üks parimaid loomulik kaalulangus.

6. Kuigi mutreid saab kalorite tihe, need sisaldavad tervislikke omega-3 ja omega-6 rasvu, kiudaineid, vitamiine ja mineraalaineid. Pähklid on täidis ja tervislik suupiste. Kui valid pähklid, nagu suupiste, süüa toores ja ilma soolata väikeses koguses – näiteks 10 mandlid või 5 brasiilia pähklid. Väldi pähkleid, kui teil on igasugune pähkel allergia.

7. Toiteväärtust tähed õunad (kiud, flavonoidid, fruktoos) ja tõlkida õunad võimet hoida meid tervena. Õunad on hea allikas kiudaineid ja C-vitamiini Enamus Apple kiud on toodud selle nahka, nagu ka enamik tema kvertsetiin. Kahjuks tavapäraselt kasvanud õunad, õunad nahk on ka osa kõige tõenäolisemalt sisaldavad pestitsiidide jääke, ja võib olla mürgiseid jääke, kui kaetud nafta baasil vahad. Kuna koorimine tulemuseks kaotus õunad “flavonoidide ja kõige selle väärtusliku kiu, vali orgaaniliselt kasvanud õunad kui vähegi võimalik.

 
Related madala kalorsusega Suupisted artiklid

Back Top

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*